به نام خدا | سلام ، به فروشگاه ساختمون خوش آمدید
  • فروشگاه اینترنتی ساختمــون
قانون 1 :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه ساختمون منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های فروشگاه ساختمون تغییراتی در آینده ایجاد شود، شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


قانون 2 :

مشتری می بایست قبل از خرید نسبت به استعلام موجودی از فروشگاه به صورت تلفنی اقدام نماید.


قانون 3 :

باتوجه به ورود قیمت ها به صورت دستی و امکان وجود خطای انسانی،اگر قیمت کالایی درست درج نشده باشد ویا به علت تغییر مکرر قیمت ها در صورتی که کالای خریداری شده مشتری، با افزایش قیمت مواجه شده باشد، فروشگاه با توافق مشتری یکی از دو گزینه زیر را انجام می دهد: 1-کل مبلغ پرداختی را عینا مسترد می نماید. 2- با دریافت مبلغ ما به التفاوت ، کالا را برای مشتری ارسال می کند.


قانون 4 :

مشتریان موظف هستند در زمان تحویل کالا از سالم بودن اجناس خود اطمینان حاصل نمایند و از پذیرفتن هرگونه کالای دارای عیب و نقص خودداری نموده لذا درصورت بروز هر گونه مشکل بعد از امضای رسید تحویل کالا ، مسئولیت آن به عهده مشتری می باشد.


تعریف مشتری یا کاربر :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه ساختمون اقدام کند. همچنین از آنجا که فروشگاه ساختمون یک وب سایت خرده فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می کند.


نمایندگی :

فروشگاه ساختمون در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس ها، تراکنش های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی فروشگاه ساختمون اطلاع دهید.