به نام خدا | سلام ، به فروشگاه ساختمون خوش آمدید
  • فروشگاه اینترنتی ساختمــون
  نصب  تجهیزات بهداشتی ساختمان

سرویسفام

  جستجو در فلاش تانک ایران
قیمت : از 0 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان
  آشنایی با گروه صنعتی ایران

شرکت فلاش تانک ایران، اولین تولید کننده آبشویه در ایران، با تمرکز بر کیفیت تولید، ارائه خدمات پس از فروش و قیمت مناسب به سرعت تبدیل به نامی پیشرو در تولید محصولات بهداشتی ساختمانی شد و تا به امروز موفق به جلب رضایت و اطمینان خاطر مشتریان گردیده است.

بزرگترین تولید کننده تخصصی فلاش تانک در ایران چه شرکتی است ؟

شرکت هدیه باران ایرانیان با نام تجاری فلاش تانک ایران که از سال 1367 فعالیت رسمی خود را در زمینه تولید لوازم بهداشتی ساختمانی آغاز کرد. در حال حاضر ، اولین و بزرگ ترین مرکز تخصصی تولید سیفون های مکانیزه(آبشویه)، تنها تولیدکننده فلاش تانک توکار و باریک ترین فلاش تانک روکار در ایران است.

فلاش تانک توکار (وال هنگ) بهتر است یا فلاش تانک روکار ؟

در دنیای امروز استفاده از تجهیزات توکار به جهت زیبایی دکوراسیون داخلی ساختمان ، رواج بیشتری یافته است. از لوازم آشپزخانه مانند هود ، اجاق گاز و فر گرفته تا لوازم بهداشتی ساختمان مانند فلاش تانک ، شیرآلات و توالت فرنگی. استفاده از تجهیزات توکار علاوه بر زیبایی بیشتر و اشغال فضای کمتر ، به بهداشت و تمیز کردن آسانتر آنها نیز کمک می کند به دلیل اینکه فضای کمتری برای تجمع جرم و رسوب وجود دارد. لازم به ذکر است که به لحاظ قیمت نیز فلاش تانک توکار از فلاش تانک روکار گرانتر است.

از دیگر افتخارات شرکت فلاش تانک ایران ؟

شرکت هدیه باران ایرانیان نه تنها خود را ملزم به رعایت استانداردهای ملی نموده، بلکه با عنایت سازمان ملی استاندارد ایران همواره یکی از اعضای موثر تدوین و ویرایش استانداردهای ملی در حوزه مرتبط با فعالیت های خود بوده است. این شرکت بر اساس خط مشی ترسیم شده خود متعهد است مواد اولیه خطوط تولید خود را از میان منابع معتبر و دارای گواهینامه های استاندارد کیفیت تامین نماید. تمامی محصولات این شرکت بر اساس استاندارد ملی ایران ISIRI 7351 و استاندارد جهانی EN 14055 به بازار عرضه می شود. در حال حاضر این شرکت اقدامات گسترده ای را در جهت اخذ گواهینامه استاندارد ایزو آغاز نموده است.

فروشگاه اینترنتی ساختمون فلاش تانک ایران را با 22درصد تخفیف در انواع روکار ، توکار والهنگ و توکار کلاسیک به مشتریان گرامی عرضه می کند.


فلاش تانک ایران,فلاش تانک توکار,فلاش تانک وال هنگ

ساختمون

تلفن پشتیبانی : 22521006-021 | شنبه تا پنج شنبه ، 9 الی 18

آدرس : تهران - رسالت - بنی هاشم - مجتمع تجاری لاله سنتر - طبقه سوم اداری - واحد 308 (عدم امکان مراجعه حضوری)

pay
main
guarntee
truck
logo

فروشگاه اینترنتی ساختمون ؛ خرید پس از مقایسه

فروشگاه اینترنتی ساختمون در راستای توزیع و پخش لوازم و تجهیزات ساختمانی با هدف ارسال کالاهای مورد نیاز مشتریان گرامی با قیمت بسیار مناسب در اواخر سال 1393 فعالیت خود را آغاز نمود و تا به امروز این افتخار را دارد که محصولات مورد نیاز مشتریان را با قیمت تمام شده بسیار مناسب به نقاط مختلف کشور ارسال کند.