به نام خدا | سلام ، به فروشگاه ساختمون خوش آمدید
  • فروشگاه اینترنتی ساختمــون
  نصب  تجهیزات بهداشتی ساختمان

سرویسفام

  جستجو در شیرآلات شودر
قیمت : از 0 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان
  آشنایی با گروه صنعتی شودر

شرکت شیرالات بهداشتی شودر تولیدکننده شیرآلات ساختمانی، در اوایل دهه هفتاد فعالیت خود را در زمینه تولید شیرآلات آغاز نمود. در سال 1377 موفق به دریافت گواهینامه فعالیت تولید و استاندارد ملی ایران در تولید شیرآلات اهرمی و کلاسیک شد. در سال 1382 مفتخر به دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن گردید. مدیران ارشد شودر، با هدف استمرار حرکت در مدار حفظ برتری کیفیت و رضایت مندی مشتریان، با تکیه بر دانش مهندسی، تلاش بی وقفه ای در طی سالیان حضور خود در صنعت شیرآلات بهداشتی، داشتند. این امر موجب برتری و درخشش محصولات شرکت شودر در صنعت ساختمان گردیده است. امروزه شیر شودر با تکیه بر تجربیات ارزنده ی گذشته و نیز تولید کاراترین، با دوام ترین، زیباترین و در عین حفظ تناسب با نیاز مشتریان و با نمایندگی شرکت شودر در اکثر استان های کشور، گامی بلند و ماندگار برداشته است تا به پشتوانه طراحی آلمانی و تولید ایرانی سطح کیفیت صنعت شیرآلات ایران را ارتقاء ببخشد.

فروشگاه اینترنتی ساختمون شیرآلات شودر را با 14درصد تخفیف در انواع ظرفشویی ، دوش ، روشویی و توالت به مشتریان گرامی عرضه می کند.

آیا آلیاژ غیراستاندارد شیرآلات، باعث بروز سرطان می شود ؟

طبق استاندارد، جنس شیرآلات بهداشتی باید از آلیاژ برنج باشد. تقریبا 60 درصد آلیاژ برنج از فلز مس و 40 درصد آن از فلز روی تشکیل شده است. حداکثر سرب مجاز در آلیاژ برنج که برای فرم پذیری بهتر به آن اضافه می شود، نباید از 2.5 درصد تجاوز کند. چون سرب عنصری است که در آلیاژ برنج حل نمی شود و در اثر تماس با آب گرم حل و وارد آب شرب و سیستم گوارش انسان می شود. شیرآلات شودر از صد در صد آلیاژ برنج (70 درصد مس و 30 درصد روی) برای تولید شیرالات بهداشتی خود استفاده می کند.

استفاده از پرلاتور چه نقشی در کیفیت شیرآلات دارد ؟

پرلاتور قطعه ای است که در محل خروجی آب در قسمت علمک شیرآلات بهداشتی قرار می گیرد و با ترکیب آب و هوا باعث کاهش مصرف آب و افزایش فشار آب می شود.

کارتریج شیرآلات شودر چه تاثیری در کیفیت آن دارد ؟

کارتریج قطعه ای در شیرآلات اهرمی می باشد که به وسیله آن شیر آب ، باز و بسته می شود. مغزی داخل کارتریج ، می تواند از جنس پلاستیک یا سرامیک باشد. کارتریج های سرامیکی نسبت به کارتریج های پلاستیکی دارای طول عمر بیشتری می باشند. کارتریج های پلاستیکی بعد از مدتی ، به سختی باز و بسته می شوند و صدا می دهند.

ضخامت آبکاری شیرآلات شودر چه تاثیری در کیفیت آن دارد ؟

استاندارد جهانی ضخامت آبکاری شیرآلات ، 10.3 میکرون می باشد که این ضخامت در شیرآلات شودر بین 18 تا 30 میکرون است و باعث می شود شیرآلات شودر در هر موقعیت جغرافیایی مقاوم باشد.

عددی که بعد از نام کارتریج می آید نشانگر چیست ؟

همانطور که گفته شد کارتریج، قطعه ای در شیرآلات اهرمی می باشد که به وسیله آن شیر آب ، باز و بسته می شود. به اندازه قطر کارتریج ، سایز کارتریج گفته می شود. در تولید شیرآلات اهرمی بسته به اندازه محل قرار گرفتن کارتریج ، معمولا از کارتریج های سرامیکی 35 و 40 میلیمتری با پوشش پلاستیکی ، استفاده می شود.

شیرآلات شودر چندسال گارانتی دارد ؟

شیرآلات شودر دارای 6 سال گارانتی می باشند.

دیگر ویژگی های شیرآلات شودر ؟

1- استفاده از فناوری الکترواستاتیکی و دستگاه PVD برای رنگ کردن شیرآلات رنگی جهت استحکام بیشتر.

2- بالاترین تنوع رنگی در بین شیرآلات ایرانی.

3-استفاده از پرلاتور آلمانی برای ترکیب آب و هوا جهت کاهش مصرف آب و افزایش فشار آب.


صفحه 1 از 13 : 12345678910111213

شیرآلات شودر,شیرالات بهداشتی شودر,شیر شودر,نمایندگی شرکت شودر

ساختمون

تلفن پشتیبانی : 22521006-021 | شنبه تا پنج شنبه ، 9 الی 18

آدرس : تهران - رسالت - بنی هاشم - مجتمع تجاری لاله سنتر - طبقه سوم اداری - واحد 308 (عدم امکان مراجعه حضوری)

pay
main
guarntee
truck
logo

فروشگاه اینترنتی ساختمون ؛ خرید پس از مقایسه

فروشگاه اینترنتی ساختمون در راستای توزیع و پخش لوازم و تجهیزات ساختمانی با هدف ارسال کالاهای مورد نیاز مشتریان گرامی با قیمت بسیار مناسب در اواخر سال 1393 فعالیت خود را آغاز نمود و تا به امروز این افتخار را دارد که محصولات مورد نیاز مشتریان را با قیمت تمام شده بسیار مناسب به نقاط مختلف کشور ارسال کند.