به نام خدا | سلام ، به فروشگاه ساختمون خوش آمدید
  • فروشگاه اینترنتی ساختمــون
نماد الکترونیکی   نماد اعتماد الکترونیکی
فروشگاه ساختمون
  جستجو در شیرآلات KWC
قیمت : از 0 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان
  آشنایی با گروه صنعتی KWC

شرکت شیرالات بهداشتی kwc سوئیس در حال حاضر تولید کننده شیرآلات ساختمانی ، شیرآلات بهداشتی ، شیرآلات چشمی ، شیرآلات توکار ، شیرآلات رنگی ، شیرآلات ترموستاتیک و شیرآلات الکترونیکی می باشد.

فروشگاه اینترنتی ساختمون شیرآلات KWC کی دبلیو سی را با 15درصد تخفیف در انواع ظرفشویی ، دوش ، روشویی و توالت را از نمایندگی شرکت KWC به مشتریان گرامی عرضه می کند.

شیرآلات کی دبلیو سی ساخت کدام کشور است و در کدام کشورها خط تولید دارد ؟

شرکت شیرآلات KWC از 140 سال پیش در سوئیس راه اندازی شده است. شیرآلات کی دبلیو سی دارای خط تولید در کشورهای ایالات متحده آمریکا ، آلمان و ایتالیا می باشد. امروزه KWC ایران با نمایندگی شرکت KWC سوئیس به یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان شیرآلات تحت لیسانس KWC سوئیس تبدیل شده است.

کارخانه کی دبلیو سی ایران ، در چه سالی و با چه هدفی فعالیت خود را آغاز نمود ؟

شرکت شیرهای ساختمانی وصنعتی ایران تحت لیسانس شرکت KWC سوئیس با هدف اصلاح الگوی مصرف آب به کمک تولید شیرآلات استاندارد ، کارخانه ای را با انتقال تکنولوژی از KWC و تحت لیسانس آن برند ، در سال 1363 در شهر صنعتی کاوه تاسیس و در سال 1380 به بهره برداری رسید و محصولات خود را به بازار ایران و بین المللی عرضه می نماید.

نام شرکت کی دبلیو سی ، برگرفته از چه کلماتی است و به چه معناست ؟

شرکت کی دبلیو سی توسط آدلف کارر بنا شد. پس از مرگ وی والتر لوگینبول اداره کارخانه کی دبلیو سی را به عهده گرفت. نامگذاری KWC به دنبال Karrer and Weber Co می باشد. این نامگذاری نمادی از نام بنیانگذاران این برند قوی سوئیسی می باشد.

فروشگاه اینترنتی ساختمون شیرآلات KWC را با 15درصد تخفیف در انواع ظرفشویی ، دوش ، روشویی و توالت به مشتریان گرامی عرضه می کند.

طبق قوانین سازمان استاندارد، در تولید شیرآلات بهداشتی باید از چه فلزی استفاده شود ؟

طبق استاندارد، جنس شیرآلات بهداشتی باید از آلیاژ برنج باشد. تقریبا 60 درصد آلیاژ برنج از فلز مس و 40 درصد آن از فلز روی تشکیل شده است. حداکثر سرب مجاز در آلیاژ برنج که برای فرم پذیری بهتر به آن اضافه می شود، نباید از 2.5 درصد تجاوز کند.

کارتریج شیرآلات KWC چه تاثیری در کیفیت آن دارد ؟

کارتریج قطعه ای در شیرآلات اهرمی می باشد که به وسیله آن شیر آب ، باز و بسته می شود. مغزی داخل کارتریج ، می تواند از جنس پلاستیک یا سرامیک باشد. کارتریج های سرامیکی نسبت به کارتریج های پلاستیکی دارای طول عمر بیشتری می باشند. کارتریج های پلاستیکی بعد از مدتی ، به سختی باز و بسته می شوند و صدا می دهند.

عددی که بعد از نام کارتریج می آید نشانگر چیست ؟

همانطور که گفته شد کارتریج، قطعه ای در شیرآلات اهرمی می باشد که به وسیله آن شیر آب ، باز و بسته می شود. به اندازه قطر کارتریج ، سایز کارتریج گفته می شود. در تولید شیرآلات اهرمی بسته به اندازه محل قرار گرفتن کارتریج ، معمولا از کارتریج های سرامیکی 35 و 40 میلیمتری با پوشش پلاستیکی ، استفاده می شود.

شیرآلات KWC چندسال گارانتی دارد ؟

شیرآلات KWC دارای 5 سال گارانتی می باشند.


صفحه 1 از 12 : 123456789101112

شیرآلات کی دبلیو سی,شیرالات بهداشتی kwc,نمایندگی شرکت KWC