به نام خدا | سلام ، به فروشگاه ساختمون خوش آمدید
  • فروشگاه اینترنتی ساختمــون
نماد الکترونیکی   نماد اعتماد الکترونیکی
فروشگاه ساختمون
  آشنایی با گروه صنعتی بوتان

ما به عنوان گروه صنعتی بوتان (Butan Towel Dryer) ، تنها پس از گذشت چند دهه از آغاز فعالیت هایمان، با تکیه بر تعهد همیشگی خود به کیفیت، نوآوری و ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان، عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی گازسوز و سیلندرهای گاز مایع کشور را از آن خود ساختیم. در سال ۱۳۶۷، نخستین آبگرمکن دیواری گازی ایران را روانه بازار کشور نمودیم. چندی بعد، سِیر نوآروی های ما نیز متناسب با رشد نیازهای مشتریان تغییر یافت. عنوان نخستین تولید کننده ایرانی، اولین پکیج شوفاژ دیواری کشور را در سال ۱۳۷۲ تولید نمودیم. محصولی که با گذشت اندک زمانی به محصول محبوب خانواده های ایرانی برای تامین آبِ گرم و گرمایش خانه ها بدل گشت. رعایت سختگیرانه استانداردهای ملی و بین المللی ما را قادر ساخت که ضمن توسعه بازار داخلی محصولاتمان، به صادرکننده برتر آبگرمکن دیواری به اروپا نیز تبدیل گردیم. از این رو است که گویی مشتریانمان ، لقب " انتخابی مطمئن" را برای بوتان برگزیده اند.


  راهنمای خرید حوله خشک کن (Towel Dryer)

حوله خشک کن فولادی بخرم یا حوله خشک کن استیل ؟
معمولا حوله خشک کن های موجود در بازار یا از جنس فولاد تولید می شوند و یا از جنس استیل. جنس حوله خشک کن های فولادی از جنس رادیاتورهای اتاق خواب و سالن پذیرایی می باشند و از قدمت بیشتری نسبت به حوله خشک کن های استیل برخوردارند. اگر بخواهیم این دو نوع حوله خشک کن را دقیق تر ارزیابی کنیم باید با توجه به معیارهای زیر آنها را با یکدیگر مقایسه کنیم.
1- میزان مقاومت در برابر خوردگی و طول عمر : رادیاتورهایی که در فضای سالن پذیرایی و اتاق خواب استفاده می شوند از جنس فولادند ولی چون در معرض رطوبت قرار ندارند بعد سالیان متمادی دچار خوردگی و سوراخ شدگی می شوند اما حوله خشک کن فولادی چون در معرض رطوبت حمام است بعد از چند سال دچار خوردگی می شود ؛ اما حوله خشک کن استیل در مقابل آب دارای مقاومت بیشتری می باشد و از این حیث نسبت به جنس فولاد ارجحیت دارد.
2- توان حرارتی و میزان انتقال گرما : توان حرارتی حوله خشک کن استیل نسبت به فولاد بیشتر می باشد و در نتیجه گرمای بیشتری را می تواند به فضای داخل حمام انتقال دهد.
3- تنوع در طراحی و رنگ بندی : به دلیل انعطاف و شکل پذیری بیشتر متریال استیل نسبت به فولاد ، امروزه شاهد تنوع گسترده در طراحی و رنگ بندی حوله خشک کن های استیل می باشیم.
4- قیمت : تنها مزیت حوله خشک کن های فولادی نسبت به استیل ، قیمت مناسب آن می باشد.

حوله خشک کن چه اندازه آکسی بخرم ؟

حوله خشک کن ها همانند دیگر رادیاتورها دارای یک شیر رفت و یک شیر برگشت می باشند. این دو شیر وظیفه انتقال جریان آب ، جهت گرم نگهداشتن حوله خشک کن را بر عهده دارند. فاصله این دو شیر را اندازه آکس می گویند. معمولا استاندارد آکس حوله خشک کن های موجود در بازار ، 30 یا 50 سانتیمتر می باشد.

حوله خشک کن چه سایزی بخرم ؟

عرض حوله خشک کن ها ثابت و به صورت استاندارد ، 50 سانتیمتر می باشد. اما ارتفاع آنها معمولا در اندازه های 60 ، 80 ، 100 و 120 سانتیمتری تولید می شوند. انتخاب اینکه حوله خشک کن با چه ارتفاعی مناسب شما می باشد به متراژ سرویس بهداشتی شما بستگی دارد. معمولا حوله خشک کن 60 سانت برای مساحت 2 تا 4 متر ، 80 سانت برای مساحت 5 تا 7 متر ، 100 سانت برای مساحت 8 تا 11 متر و 120 سانت برای مساحت 12 تا 15 متر مناسب می باشند.

حوله خشک کن چند لول (لوله) بخرم ؟

تعداد لول یا لوله های حوله خشک کن ، تاثیر مستقیم در میزان انتقال گرما به فضای سرویس بهداشتی شما دارد. معمولا حوله خشک کن های 60 سانت ، 8 یا 9 لول دارند. در دیگر سایزهای حوله خشک کن به ازای هر 20 سانتیمتر ، 2 یا 3 لول اضافه می شود.

حوله خشک کن چه رنگهایی داره ؟

حوله خشک کن های فولادی معمولا به صورت تک رنگ سفید تولید می شوند. اما حوله خشک کن های استیل دارای رنگ بندی متنوع از قبیل سفید ، مشکی ، کروم ، کروم مات ، طلایی و طلایی مات می باشد.

لوازم جانبی مورد نیاز برای نصب خشک کن ؟

برای نصب حوله خشک کن نیاز به بست حوله خشک کن و یک دست شیر رفت و برگشت می باشد. بست مورد نیاز به همراه حوله خشک کن می باشد اما شیر رفت و برگشت باید به صورت جداگانه خریداری شود. شیرها نیز بسته به رنگ حوله خشک کن دارای تنوع رنگی می باشند.

فروشگاه اینترنتی ساختمون حوله خشک کن بوتان را در انواع حوله خشک کن فولادی و حوله خشک کن سفید به مشتریان گرامی عرضه می کند.

Butan towel dryer,قیمت حوله خشک کن بوتان,حوله خشک کن بوتان,حوله خشک کن فولادی,حوله خشک کن سفید