به نام خدا | سلام ، به فروشگاه ساختمون خوش آمدید
  • فروشگاه اینترنتی ساختمــون
نماد الکترونیکی   نماد اعتماد الکترونیکی
فروشگاه ساختمون
  آشنایی با گروه صنعتی ایران رادیاتور

گروه صنعتی ایران رادیاتور (Iran Radiator Towel Dryer) متشکل از چندین کارخانه، با بیش از ۴۰ سال فعالیت، یکی از با سابقه ترین و بزرگترین واحدهای تولیدی کشور می باشد. ایران رادیاتور در زمینه تولید انواع رادیاتورهای آلومینیومی و فولادی شوفاژ، پکیج های شوفاژ دیواری و زمینی است. از تولیدات دیگر شرکت ایران ، مشعل های گازسوز، گازوئیل سوز و دوگانه سوز، کولرهای گازی اسپلیت و داکت اسپلیت می باشد. اینک با سال ها تجربه، با ارتقاء کیفیت محصولات و کسب دوبار عنوان واحد نمونه کیفی در سطح ملی، از سوی سازمان ملی استاندارد و حضور فعال و آبرومند در نمایشگاه های بین المللی معتبر اروپا ، به این توانایی رسیده است که به عنوان بزرگترین واحد ریختگری تحت فشار خاورمیانه لقب گیرد. همچنین دومین تولید کننده بزرگ رادیاتور آلومینیومی شوفاژ در جهان، بزرگترین تولیدکننده مشعل در خاورمیانه و چهارم در جهان و بزرگترین تولید کننده حوله خشک کن در خاورمیانه از افتخارات شرکت ایران رادیاتور می باشد. محصولات ساخت شرکت ایران رادیاتور به بیش از ۳۰ کشور از جمله کشورهای پیشرفته صنعتی اروپا نظیر ایتالیا، اسپانیا، آلمان، فرانسه، روسیه و… با افتخار صادر می شود. ایران رادیاتور ۳ بار نیز به عنوان صادر کننده نمونه کشور انتخاب شده است.


  راهنمای خرید حوله خشک کن (Towel Dryer)

حوله خشک کن فولادی بخرم یا حوله خشک کن استیل ؟
معمولا حوله خشک کن های موجود در بازار یا از جنس فولاد تولید می شوند و یا از جنس استیل. جنس حوله خشک کن های فولادی از جنس رادیاتورهای اتاق خواب و سالن پذیرایی می باشند و از قدمت بیشتری نسبت به حوله خشک کن های استیل برخوردارند. اگر بخواهیم این دو نوع حوله خشک کن را دقیق تر ارزیابی کنیم باید با توجه به معیارهای زیر آنها را با یکدیگر مقایسه کنیم.
1- میزان مقاومت در برابر خوردگی و طول عمر : رادیاتورهایی که در فضای سالن پذیرایی و اتاق خواب استفاده می شوند از جنس فولادند ولی چون در معرض رطوبت قرار ندارند بعد سالیان متمادی دچار خوردگی و سوراخ شدگی می شوند اما حوله خشک کن فولادی چون در معرض رطوبت حمام است بعد از چند سال دچار خوردگی می شود ؛ اما حوله خشک کن استیل در مقابل آب دارای مقاومت بیشتری می باشد و از این حیث نسبت به جنس فولاد ارجحیت دارد.
2- توان حرارتی و میزان انتقال گرما : توان حرارتی حوله خشک کن استیل نسبت به فولاد بیشتر می باشد و در نتیجه گرمای بیشتری را می تواند به فضای داخل حمام انتقال دهد.
3- تنوع در طراحی و رنگ بندی : به دلیل انعطاف و شکل پذیری بیشتر متریال استیل نسبت به فولاد ، امروزه شاهد تنوع گسترده در طراحی و رنگ بندی حوله خشک کن های استیل می باشیم.
4- قیمت : تنها مزیت حوله خشک کن های فولادی نسبت به استیل ، قیمت مناسب آن می باشد.

حوله خشک کن چه اندازه آکسی بخرم ؟

حوله خشک کن ها همانند دیگر رادیاتورها دارای یک شیر رفت و یک شیر برگشت می باشند. این دو شیر وظیفه انتقال جریان آب ، جهت گرم نگهداشتن حوله خشک کن را بر عهده دارند. فاصله این دو شیر را اندازه آکس می گویند. معمولا استاندارد آکس حوله خشک کن های موجود در بازار ، 30 یا 50 سانتیمتر می باشد.

حوله خشک کن چه سایزی بخرم ؟

عرض حوله خشک کن ها ثابت و به صورت استاندارد ، 50 سانتیمتر می باشد. اما ارتفاع آنها معمولا در اندازه های 60 ، 80 ، 100 و 120 سانتیمتری تولید می شوند. انتخاب اینکه حوله خشک کن با چه ارتفاعی مناسب شما می باشد به متراژ سرویس بهداشتی شما بستگی دارد. معمولا حوله خشک کن 60 سانت برای مساحت 2 تا 4 متر ، 80 سانت برای مساحت 5 تا 7 متر ، 100 سانت برای مساحت 8 تا 11 متر و 120 سانت برای مساحت 12 تا 15 متر مناسب می باشند.

حوله خشک کن چند لول (لوله) بخرم ؟

تعداد لول یا لوله های حوله خشک کن ، تاثیر مستقیم در میزان انتقال گرما به فضای سرویس بهداشتی شما دارد. معمولا حوله خشک کن های 60 سانت ، 8 یا 9 لول دارند. در دیگر سایزهای حوله خشک کن به ازای هر 20 سانتیمتر ، 2 یا 3 لول اضافه می شود.

حوله خشک کن چه رنگهایی داره ؟

حوله خشک کن های فولادی معمولا به صورت تک رنگ سفید تولید می شوند. اما حوله خشک کن های استیل دارای رنگ بندی متنوع از قبیل سفید ، مشکی ، کروم ، کروم مات ، طلایی و طلایی مات می باشد.

لوازم جانبی مورد نیاز برای نصب خشک کن ؟

برای نصب حوله خشک کن نیاز به بست حوله خشک کن و یک دست شیر رفت و برگشت می باشد. بست مورد نیاز به همراه حوله خشک کن می باشد اما شیر رفت و برگشت باید به صورت جداگانه خریداری شود. شیرها نیز بسته به رنگ حوله خشک کن دارای تنوع رنگی می باشند.

فروشگاه اینترنتی ساختمون حوله خشک کن ایران رادیاتور را در انواع حوله خشک کن فولادی و حوله خشک کن سفید به مشتریان گرامی عرضه می کند.

Iran Radiator towel dryer,قیمت حوله خشک کن ایران رادیاتور,حوله خشک کن ایران,حوله خشک کن فولادی,حوله خشک کن سفید