به نام خدا | سلام ، به فروشگاه ساختمون خوش آمدید
  • 021-22521006
نماد الکترونیکی   نماد اعتماد الکترونیکی
فروشگاه ساختمون
  آشنایی با گروه صنعتی ایران

شرکت هدیه باران ایرانیان با نام تجاری فلاش تانک ایران شرکت هدیه باران ایرانیان با نام تجاری فلاش تانک ایران از سال 1367 فعالیت رسمی خود را در زمینه تولید لوازم بهداشتی ساختمانی آغاز کرد. فلاش تانک ایران، اولین تولید کننده آبشویه در ایران، با تمرکز بر کیفیت تولید، ارائه خدمات پس از فروش و قیمت مناسب به سرعت تبدیل به نامی پیشرو در تولید محصولات بهداشتی ساختمانی شد و تا به امروز موفق به جلب رضایت و اطمینان خاطر مشتریان گردیده است.

در حال حاضر فلاش تانک ایران ، بزرگترین مرکز تخصصی تولید آبشویه ، تنها تولید کننده فلاش تانک توکار و باریکترین فلاش تانک روکار در ایران است. شرکت هدیه باران ایرانیان نه تنها خود را ملزم به رعایت استانداردهای ملی نموده، بلکه با عنایت سازمان ملی استاندارد ایران همواره یکی از اعضای موثر تدوین و ویرایش استانداردهای ملی در حوزه مرتبط با فعالیت های خود بوده است. این شرکت بر اساس خط مشی ترسیم شده خود متعهد است مواد اولیه خطوط تولید خود را از میان منابع معتبر و دارای گواهینامه های استاندارد کیفیت تامین نماید. تمامی محصولات این شرکت بر اساس استاندارد ملی ایران ISIRI 7351 و استاندارد جهانی EN 14055 به بازار عرضه می شود. در حال حاضر این شرکت اقدامات گسترده ای را در جهت اخذ گواهینامه استاندارد ایزو آغاز نموده است.

فروشگاه اینترنتی ساختمون فلاش تانک ایران را با 25درصد تخفیف در انواع روکار ، توکار والهنگ و توکار کلاسیک به مشتریان گرامی عرضه می کند.


اینستاگرام ساختمون   آگهی نامه تخصصی ساختمون

فلاش تانک ایران,فلاش تانک توکار,فلاش تانک وال هنگ