به نام خدا | سلام ، به فروشگاه ساختمون خوش آمدید
  • 021-22521006
سرویسفام
نماد الکترونیکی  نماد اعتماد الکترونیکی
فروشگاه ساختمون
  آشنایی با گروه صنعتی KWC

شرکت شیرآلات KWC سوئیس از 140 سال پیش در کارخانه ای کوچک در شهری از سوئیس راه اندازی شده است. کارخانه کی دابلیو سی در ابتدا تولید کننده جعبه های موسیقی بود و توسط آدلف کارر بنا شد. پس از مرگ وی والتر لوگینبول اداره کارخانه را به عهده گرفت و تولید جعبه های موسیقی را متوقف و شروع به تولید شیرآلات کرد. KWC دارای خط تولید در کشورهای ایالات متحده آمریکا ، آلمان و ایتالیا می باشد. در سال 2013 ، یک کمپانی مشهور سوئیسی به نام Franke ، برند KWC را خرید و کی دابلیو سی زیر مجموعه ای از برند معروف Franke شد. لازم به ذکر است که نامگذاری KWC به دنبال Karrer and Weber Co بوده است که نمادی از نام بنیانگذاران این برند قوی سوئیسی می باشد. شرکت کی دبلیوسی در حال حاضر تولید کننده شیرآلات ساختمانی ، شیرآلات بهداشتی ، شیرآلات چشمی ، شیرآلات توکار ، شیرآلات رنگی ،شیرآلات ترموستاتیک ، و شیرآلات الکترونیکی می باشد. امروزه KWC ایران به یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان شیرآلات تحت لیسانس KWC سوئیس تبدیل شده است.

فروشگاه اینترنتی ساختمون شیرآلات KWC را با 15درصد تخفیف در انواع ظرفشویی ، دوش ، روشویی و توالت به مشتریان گرامی عرضه می کند.

ویژگی بارز شیرآلات KWC
اهمیت مصرف آب در کشور همواره یک وظیفه ملی و دغدغه های نهادهای دولتی و خصوصی بوده است . مصرف سرانه بالای کشور در مقایسه با مصرف اروپا هشدار دهنده می باشد . بحران الگوی مصرف آب ضرورت احداث کارخانه ای مجهز و با استاندارد های بالا قادر به تولید شیرهای کم مصرف با کیفیت و طراحی چشمگیر که استاندارد ملی را داشته باشد ایجاد کرد.لذا شرکت شیرهای ساختمانی وصنعتی ایران تحت لیسانس شرکت KWC سوئیس این مهم را به انجام رسانده و کارخانه را که مجهز به ریخته گری ، ماشین کاری ، پولیش ، آبکاری و قالب سازی می باشد با انتقال تکنولوژی از KWC و تحت لیسانس آن برند ، در سال 1363 در شهر صنعتی کاوه تاسیس و در سال 1380 به بهره برداری رسید و محصولات خود را به بازار ایران و بین المللی عرضه می نماید. این امر باعث ارتقاء استاندارد ملی شیرهای ساختمانی و همچنین ارتقاء فرهنگ مصرف آب در کشور گردیده است .


اینستاگرام ساختمون   آگهی نامه تخصصی ساختمون
صفحه 1 از 6 : 123456

شیرآلات کی دبلیو سی,شیرالات بهداشتی kwc,شیر کی دابلیو سی,نمایندگی شرکت KWC