به نام خدا | سلام ، به فروشگاه ساختمون خوش آمدید
  • 021-22521006
نماد الکترونیکی   نماد اعتماد الکترونیکی
فروشگاه ساختمون
  آشنایی با گروه صنعتی شودر

شرکت شیرالات بهداشتی شودر تولیدکننده شیرآلات ساختمانی، در اوایل دهه هفتاد فعالیت خود را در زمینه تولید شیرآلات آغاز نمود. در سال 1377 موفق به دریافت گواهینامه فعالیت تولید و استاندارد ملی ایران در تولید شیرآلات اهرمی و کلاسیک شد. در سال 1382 مفتخر به دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن گردید. مدیران ارشد شودر، با هدف استمرار حرکت در مدار حفظ برتری کیفیت و رضایت مندی مشتریان، با تکیه بر دانش مهندسی، تلاش بی وقفه ای در طی سالیان حضور خود در صنعت شیرآلات بهداشتی، داشتند. این امر موجب برتری و درخشش محصولات شرکت شودر در صنعت ساختمان گردیده است. امروزه شیر شودر با تکیه بر تجربیات ارزنده ی گذشته و نیز تولید کاراترین، با دوام ترین، زیباترین و در عین حفظ تناسب با نیاز مشتریان و با نمایندگی شرکت شودر در اکثر استان های کشور، گامی بلند و ماندگار برداشته است تا به پشتوانه طراحی آلمانی و تولید ایرانی سطح کیفیت صنعت شیرآلات ایران را ارتقاء ببخشد.

فروشگاه اینترنتی ساختمون شیرآلات شودر را با 15درصد تخفیف در انواع ظرفشویی ، دوش ، روشویی و توالت به مشتریان گرامی عرضه می کند.

آلیاژ مورد استفاده در شیرآلات شودر ؟
طبق استاندارد، جنس شیرآلات بهداشتی باید از آلیاژ برنج باشد. تقریبا 60 درصد آلیاژ برنج از فلز مس و 40 درصد آن از فلز روی تشکیل شده است. حداکثر سرب مجاز در آلیاژ برنج که برای فرم پذیری بهتر به آن اضافه می شود، نباید از 2.5 درصد تجاوز کند. چون سرب عنصری است که در آلیاژ برنج حل نمی شود و در اثر تماس با آب گرم حل و وارد آب شرب و سیستم گوارش انسان می شود. شیرآلات شودر از صد در صد آلیاژ برنج (70 درصد مس و 30 درصد روی) برای تولید شیرالات بهداشتی خود استفاده می کند.
اندازه و جنس کارتریج شیرآلات شودر ؟
استفاده از کارتریج های سرامیکی 35 و 40 میلیمتری متناسب با قطر شیرآلات. کارتریج های سرامیکی نسبت به کارتریج های پلاستیکی دارای عمر بیشتر می باشند. کارتریج های پلاستیکی بعد از چند مدت ، هنگام استفاده ، به سختی باز و بسته می شوند و صدا می دهند.
گارانتی شیرآلات شودر ؟
شیرآلات شودر دارای 6 سال گارانتی می باشند.
دیگر ویژگی های شیرآلات شودر ؟
1- استاندارد جهانی ضخامت آبکاری شیرآلات ، 10.3 میکرون می باشد که این ضخامت در شیرآلات شودر بین 18 تا 30 میکرون است و باعث می شود شیرآلات شودر در هر موقعیت جغرافیایی مقاوم باشد.
2- استفاه از فناوری الکترواستاتیکی و دستگاه PVD برای رنگ کردن شیرآلات رنگی جهت استحکام بیشتر.
3- بالاترین تنوع رنگی در بین شیرآلات ایرانی.
4- استفاده از پرلاتور آلمانی برای ترکیب آب و هوا جهت کاهش مصرف آب و افزایش فشار آب.


اینستاگرام ساختمون   آگهی نامه تخصصی ساختمون
صفحه 1 از 9 : 123456789

شیرآلات شودر,شیرالات بهداشتی شودر,شیر شودر,نمایندگی شرکت شودر