به نام خدا | سلام ، به فروشگاه ساختمون خوش آمدید

سینک ظرفشویی توکار استیل البرز مدل 720

سینک ظرفشویی

طول : 100 سانتیمتر
عرض : 52 سانتیمتر
عمق لگن : 16 سانتیمتر
جنس : استینلس استیل
ضخامت ورق : 0.8 میلیمتر
عایق صدا : دارد
ظرفیت : 43.4 لیتر
لوازم جانبی : سبد آبکش ، تخته برش
ضمانت : 10 سال

5,186,000
4,071,010

راهنمای خرید سینک ظرفشویی

از آنجا که سینک از ابتدایی ترین ملزومات هر آشپزخانه ای بوده که از تهیه و آماده کردن غذا گرفته تا شستشوی انواع میوه ها، سبزی ها و ظروف به آن نیاز داریم، دقت در انتخاب آن در راحتی هرچه بیشتر ما مؤثر است. مهمترین نکاتی که در مورد سینک ظرفشویی باید به آن ها توجه نمود، جنس سینک، نمای ظاهری آن و ویژگی های مربوط به نصب و راه اندازی سینک است.

جنس سینک : جنس سینک ممکن است از استیل ، گرانیت ، شیشه ای باشد.

سینک ظرفشویی استیل : این روزها سینک هایی که از جنس استیل ضد زنگ هستند به سبب ظاهر زیبا، مقرون به صرفه بودن، دوام و راحتی در تمیز کردن از بیشترین استقبال برخوردارند. مهمترین مسئله در مورد سینک استیل ضخامت ورق آن است. معمولا سینک هایی که ضخامت ورق آن ها بین 0.6 تا 0.8 میلیمتر و بالاتر باشد جزء سینک های با کیفیت محسوب شده و نسبت به فشار، فرورفتگی و خش مقاوم ترن هستند. رنگ استیل سینک ممکن است براق یا مات باشد ،استیل براق ساده تر تمیز می شود و لکه های آب را کمتر نشان می دهد. از انواع سینک ظرفشویی استیل می توان به استیل ساده و استیل ضد خش یا میکرو اشاره نمود. مزیت سینک استیل ضد خش نسبت به استیل ساده اینست که خط و خش را کمتر نشان می دهد ، اما املاح و رسوبات، در بین عاج های بسیار کوچک بکار رفته در سینک ته نشین می شود .

سینک ظرفشویی شیشه ای : شیشه بکار رفته در سینک ظرفشویی شیشه ای، سکوریت نشکن بوده در واقع فقط قسمت سینی سینک از جنس شیشه است و لگن ها از جنس استیل می باشد ،سینک ظرفشویی شیشه ای فانتزی بوده و از نظر کاربرد در سطح پایین تری از سینک استیل قرار دارد.

سینک ظرفشویی گرانیتی : سینک ظرفشویی گرانیتی نوع جدیدی از سینک است که در رنگ های مشکی ، دودی ،قهوه ای ،سفید ،کرم و بژ در بازار موجود است. سینک گرانیتی خود به دو دسته تقسیم می شود ؛ سینک گرانیتی ساخته شده از مواد پلیمری (اکرولیک) و سینک گرانیتی ساخته شده از سنگ و مواد پلیمری (اکرولیک) . سینک ساخته شده از مواد اکرولیک در برابر ضربه استقامت کمی دارد اما سینک ساخته شده از مواد اکرولیک و سنگ این مشکل را ندارد. در مجموع سینک گرانیتی علاوه بر اینکه خط و خش را نشان نمیدهد مشکل ته نشین شدن رسوبات ،در سینک های استیل ضد خش را نیز ندارد.

سینک روکار یا توکار : سینک ظرفشویی در انواع روکار و توکار است. سینک های روکار همان طور که از اسمشان مشخص است بر روی میز یا کابینت نصب می شوند و قابل جا به جایی هستند. این سینک ها معمولا به دیوار پیچ شده و دور آن ها با نوار فلزی یا چسب آکواریوم به کابینت متصل می شود. مزیت آن اینست که تمام آب ناشی از شستشو درون سینک قرار دارد و در اطراف پخش نمی¬شود . اما سینک توکار با آنکه به لحاظ ظاهر از سینک روکار زیباتر است اما به علت اینکه سینک داخل کابینت نصب شده ممکن است آب کمی پخش شده و روی کابینت بریزد .

منبع : store.steelalborz.com